ER-R010 гума 12 парчиња Halloweens гума СЕТ


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Мин.нарачката Кол: 5000 Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Pieces per Month
 • Порт: NingBo
 • Начин на плаќање: 30% Deposit, 70% Balance TT Before Shipment
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  тип:
  Бришачот
  Бришачот Стил:
  облик:
  други
  Гума Тип:
  молив гума за бришење
  Гума Материјал:
  гума
  Место на потекло:
  Жеџијанг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  RICKY
  Број на модел:
  ER-R003
  материјал:
  ЕКО-TPR
  боја:
  Измешајте
  сертификати:
  EN71 / CE / Не-фталати / низок Cadium
  пакување:
  Блистер картичка и како на барањата на клиентите
  Користење на логото:
  кориснички
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  300000 Поставување / комплети месечно миризлива гума
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  единица пакување + внатрешната кутија + извоз картон
  Порт
  Ningbo или Шангај
  Водечко време :
  30 дена по потврдена нарачка

  Опис на производот

   .png

  Пакување и испорака

    2.png

  Најчесто поставувани прашања

   FAQ.png


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !