RP-R010 gomë 12 copë HALLOWEENS gomë SET


 • FOB Çmimi: US $0.5 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 5000 Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Pieces per Month
 • Port: NingBo
 • Termat pagesës: 30% Deposit, 70% Balance TT Before Shipment
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Lloji:
  gomë
  Eraser Style:
  promovuese Eraser Formë:
  tjetër
  Eraser Lloji:
  Pencil Eraser
  Eraser Materiali:
  gomë
  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, China (Mainland)
  Emri Markë:
  RICKY
  Numri Modeli:
  ER-R003
  materiali:
  ECO-TPR
  Ngjyrë:
  përzierje
  certifikatat:
  EN71 / CE / Non-phthalates / Cadium ulët
  Paketimi:
  Flluskë Card dhe si për kërkesat e konsumatorit
  Logo:
  përshtatur
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  300000 Set / vendos në muaj aromatike Eraser
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  paketim njësi + brendshme box + eksportit kartoni
  port
  Ningbo ose Shanghai
  Koha Lead :
  30 ditë pas qëllim konfirmuar

  përshkrim i produktit

   .png

  Packaging & Shipping

    2.png

  FAQ

   FAQ.png


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !